[DK3] Audi dachowało – foto & wideo

Dwie osoby poszkodowane w wypadku zostały odwiezione do Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy. Przy wyjeździe z miasta (ogródki działkowe) w kierunku Legnicy kierująca Audi nie opanowała pojazdu na prostym odcinku drogi i uderzyła w przydrożne drzewo.

IMG336Z przewróconego na dach auta poszkodowani wydostali się o własnych siłach. Na miejsce wezwali pomoc. Strażacy i policja zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przybyły dwie karetki pogotowia. Ruch na DK3 odbywał się wahadłowo. Do zdarzenia doszło po godz. 23. Na miejscu pracuje grupa policyjnych techników, która ustali ostateczne przyczyny wypadku. Kierująca Audi była trzeźwa w momencie zdarzenia. Ok. godz. 2:30 auto zostało usunięte i ruch na DK3 odbywa się bez utrudnień.

IMG_8328

IMG_8352

IMG_8337

KOMENTARZE

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


 1. Falcon napisał(a):

  Jakby tak jeszcze szanowny „redachtur” podawał jakieś daty zdarzeń, to wiadomości byłyby bardziej czytelne. A z treści artykułu ciężko wyczuć czy zdarzenie miało miejsce dzisiaj czy wczoraj 🙂 (specjalnie dat nie dałem).

 2. Iksińska napisał(a):

  No właśnie. Bez dat ani rusz. A tak to by „inne” media miały gotowe 😛

 3. BarbaraRucky napisał(a):

  Ten komunikat jest zamieszczony tutaj przy użyciu XRumer + XEvil 3.0
  XEvil 3.0 to rewolucyjna aplikacja, która może ominąć niemal każdą ochronę przed botnetami.
  Uznawanie przez firmę Captcha Google, Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com i ponad 8,4 milionów innych typów!
  Czytasz to – to znaczy, że działa! 😉
  Szczegóły na oficjalnej stronie internetowej XEvil.Net, jest bezpłatna wersja demonstracyjna.

NAJŚWIEŻSZE TEMATY

Dwie kadencje dla samorządów? Nowa propozycja PiSCzy warto się zaszczepić przeciwko grypie?[BOLKÓW] I po festiwalu… – wideo[POLSKA] Upamiętniaj godnie – wideo[CP 2016] Od festiwalu do festiwalu… – foto[DK3] Audi dachowało – foto & wideo[CP 2016] Gotycki festiwal trwa – foto & wideo[DK2] Czołowe zderzenie w Paszowicach – foto & wideo