[DK2] Czołowe zderzenie w Paszowicach – foto & wideo

Do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty doszło ok. godz. 16 w Paszowicach. Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Poszkodowany motocyklista żyje, w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.

w2Do zdarzenia doszło na DK3. Kierujący osobowym Fiatem skręcał z drogi w podwórze, a jadący za nim ciężarowy Mercedes widocznie nie zauważył Fiata i zjechał na lewy pas, po którym jechał z naprzeciwka motocyklista – twierdzą świadkowie. Doszło do czołowego zderzenia, a kierujący motorem został uwięziony pod ciężarówką. Tam została udzielona pierwsza pomoc, następnie poszkodowany został przewieziony do szpitala. Okoliczności i przyczyny wypadku bada obecnie policja, więc utrudnienia na DK3 potrwają. Do Bolkowa zalecany jest objazd przez Dobromierz (auta osobowe mogą skorzystać z dróg wewnętrznych-śródpolnych; do centrum Paszowic można bez problemu dojechać od strony Myśliborza).

w3

w5b

KOMENTARZE

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


NAJŚWIEŻSZE TEMATY

Dwie kadencje dla samorządów? Nowa propozycja PiSCzy warto się zaszczepić przeciwko grypie?[BOLKÓW] I po festiwalu… – wideo[POLSKA] Upamiętniaj godnie – wideo[CP 2016] Od festiwalu do festiwalu… – foto[DK3] Audi dachowało – foto & wideo[CP 2016] Gotycki festiwal trwa – foto & wideo[DK2] Czołowe zderzenie w Paszowicach – foto & wideo